Посольство України в Малайзії

Київ 09:21

Звернення Посла України Олександра Нечитайла до Українців в Малайзії

31 грудня 2018, 09:29

Дорогі співвітчизники!
Нам, українцям, добре знайоме відчуття гордості за власний народ, адже впродовж нашої новітньої історії ми неодноразово доводили, що ніхто, крім нас не буде визначати майбутнє нашої держави. Травень 2018-го дозволив вперше розділити схожі емоції з малайзійськими друзями, які продемонстрували усьому світові неабияку громадянську зрілість, гідну власного свідомого вибору.
Рік, що минає став для України періодом відродження: економічного, національного та, чи не найголовніше, духовного. Він подарував унікальну нагоду бути свідками подій, значущість та масштабність яких зможемо повною мірою усвідомити лише з часом.
Радий, що українці в Малайзії не втрачають зв’язку з Батьківщиною, беручи активну участь у відзначенні національних свят, вшануванні визначних подій, численних заходах та кампаніях громади. Напрочуд вдалим видалось завершення року: барви української вишиванки вперше засяяли яскравим розмаїттям в Малайзії і створили чудовий передноворічний настрій.
Сьогодні хочу подякувати усім, хто зробив цей рік особливим. Представникам українського бізнесу, освітянам і кожному, хто присвятив свій час та зусилля тому, щоб бренд «Україна» став у Малайзії синонімом сучасності, якості, краси та успіху. 
Шановна громадо!
Прийдешній рік буде непростим. Вже зараз очевидно: оскаженілі від власної безкарності манкурти та доморощені безбатченки не полишать спроб посіяти зневіру та розбрат, розуміючи що саме в єдності та розмаїтті і є наша сила.
Запевняю, Посольство забезпечить кожному українцеві можливість взяти участь у голосуванні на президентських та парламентських виборах і закликаю усіх співвітчизників завчасно подбати про те, щоб вас було внесено до виборчих списків. Двері Посольства відкриті для всіх українців незалежно від етнічного походження, мови спілкування чи політичних переконань, а наші дипломати завжди готові надати фахову допомогу. 
Дорогі друзі!
Згадуючи наших незламних захисників та побратимів, хочу побажати усім нам миру. Нехай сльози з’являються на обличчях рідних лише від радості: повернення додому, возз’єднання родин, народження дітей.
Молімося за єдність, за Боже благословіння, затишок та достаток у наших родинах, за вільну та соборну Україну!
З Новим Роком! Слава Україні!